Description
Coaches fungos with our popular 141 or 271 knob
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 2.5 × 2.5 in |
| Type of Wood | Ash, Birch, Maple |
| Length | 33", 34", 35", 36" |
| Preferred Weight | -7 – -9, -15 – -20 |
| Model | 271, 141, SSK |
| End Cup | Yes, Please, No Thanks |
| Add Puck Knob | No, Thanks, Yes, Please (+$8.00) |







