Description
A grade Softball bats, Please select handle style, length and type of wood below
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 2.5 × 2.5 in |
| Type of wood | Ash, Birch, Maple |
| Length | 30", 31", 32", 33", 34", 35" |
| Preferred Weight | -3, -4, -5, -6, -2, -1, +1, +2 |
| Model | 271, 243, AP5, JM10, Marucci |
| End Cup | Yes, Please, No Thanks |
| Add Puck Knob | No, Thanks, Yes, Please (+$8.00) |






